איך לא להכנס לתיבת הספאם ?

הרבה מדוורים ובפרט מי שמדוור פרסומים ישירים ולא דרך עטיפה של בלוג אישי מתמודדים עם הנושא של הספאם, זה קורה לכל מי שמנסה שכתובת השולח תהיה כתובת ג'ימייל אבל בהחלט לא רק, מדוורים לגיטימיים רבים מתמודדים עם סיווג ספאם על הדיוורים שלהם מה שמוריד את אחוזי החשיפה וההמרה באחוזים ניכרים מאוד.

אז איך לא להיות ספאמרים ? שני טיפים קצרים וקלים ליישום שיקטינו את הסיכוי לסיווג כספאם, (כמובן למי שאינו ספאמר באמת…)

דבר ראשון יש לנו את מנגנון האנטי ספאם המובנה במערכת הדיוור (ואם אתם לא יודעים על מה מדובר זה הזמן לקרוא את המדריך לשליחת דיוור צעד אחר צעד), השתמשו בו הוא יכול לעזור לכם מאוד בבדיקת נתוני הדיוור שלכם והסיכויי שלו להחשב כספאם במערכות הדואר השונות.

ישנו גם כלי חינמי ויעיל מאוד בשם mail-tester שבודק את הציון ספאם שלכם במערכות הדואר הנפוצות כדאי להשתמש בו ולפעמים אם הציון שלכם נמוך מאוד עדיף להתחיל לדוור מכתובת חדשה מאשר לשפר ולשפר (והדרך ארוכה) את הדיוורים והציון.

כנסו לכאן https://www.mail-tester.com/

תקבלו מסך כזה

שלחו הודעה מכתובת הדוא"ל ממנה אתם מדוורים אל הכתובת האקראית שתקבלו לביצוע הבדיקה.

עד 15 שניות ויש לכם אינדיקציה די מדוייקת לציון שלכם בספקי הדואר השונים.

והטיפ הכי חשוב, שממש חובה לדעת! בסופו של דבר גם אם תשתדלו מאוד לקבל ציון טוב מאת ספקי הדואר מבחינת נתוני הדיוור (כמו שגיאות כתיב, לינקים חשודים, קבצי pdf מצורפים ועוד) אם הנמענים שלכם ידווחו שאתם ספאם, תקבלו ציון גרוע. לכן חשוב מאוד להתאים את הדיוור והתכנים בצורה מקסימלית לנמענים להמנע מקבוצות כלליות גדולות ומנופחות ולהשקיע בתוכן ממוקד ומפולח לתחומי ההתעניינות של הנמענים.

תמיכה מולטי מייל

תמיכה מולטי מייל

מדריכים וטיפים מאת צוות התמיכה ומומחי השיווק של מולטי מייל מערכת אוטומציה מתקדמת ומפותחת לשיווק דיגיטלי

משהו לא ברור ? כתבו לנו ונסביר !

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מולטי ידע

הידעת ? הוספת פרסנליזציה בקמפיין הוא מרכיב שמייצר תוצאות טובות יותר, ועשוי להביא אחוזי המרה ותשואה גבוהה יותר עבורכם בכל קמפיין ! פנייה הכוללת שמו הפרטי של הנמען או פרטים אחרים אישיים מביאה לאינטראקציה חיובית גבוהה יותר של הנמענים לקמפיין !

מולטי טיפ

השקיעו מאוד בשורת הנושא בדיוור אלקטרוני, מחקרים ופיענוח של עשרות דיוורים הוכיחו בצורה נחרצת כי אחוזי הפתיחה של הדיוורים עלו בעשרות אחוזים עם כותרת מושכת לאותו הדיוור ! מסתפקים על הכותרת ? השתמשו בכלי ה A/B test ובצעו בדיקה איזה שורת נושא עובדת טוב יותר.

אהבתם, היו חברים שתפו !
יכול לעזור לך גם !

איך לא להכנס לתיבת הספאם ?

מדוורים לגיטימיים רבים מתמודדים עם סיווג ספאם על הדיוורים שלהם מה שמוריד את אחוזי החשיפה וההמרה באחוזים ניכרים מאוד. אז איך לא להיות ספאמרים ? שני טיפים קצרים וקלים ליישום שיקטינו את הסיכוי לסיווג כספאם, (כמובן למי שאינו ספאמר באמת…)

למעבר למדריך »
השארו מעודכנים !

הצטרפו לקבלת מדריכים עצות וטיפים

ו…תצליחו יותר, באחריות !

יכול לעניין אותך גם

מיפוי שדות לAPI

שם השדה בעברית שם השדה באנגלית שם השדה ל- API סוג השדה     שם פרטי First Name FirstName שדה טקסט     שם משפחה

מדריך ייבוא מוסרים

חוק הספאם מחייב אותנו מלבד אפשרות ההסרה בגוף המייל לציין כתובת דוא"ל בגוף הדיוור אליה אפשר לפנות לבקשת הסרה מרשימת התפוצה והפסקת קבלת דיוורים. הדבר

איך לא להכנס לתיבת הספאם ?

מדוורים לגיטימיים רבים מתמודדים עם סיווג ספאם על הדיוורים שלהם מה שמוריד את אחוזי החשיפה וההמרה באחוזים ניכרים מאוד. אז איך לא להיות ספאמרים ? שני טיפים קצרים וקלים ליישום שיקטינו את הסיכוי לסיווג כספאם, (כמובן למי שאינו ספאמר באמת…)

מדריך לתוסף multimail form elementor

הרבה מאתרי הוורדפרס משתמשים בפלאגין הפופולארי אלמנטור שמאפשר בגרסת הפרו שלו הקמה והטמעה של מגוון טפסים באתר. למשתמש הקלאסי שמעוניין רק לסנכרן את הנרשמים מהטפסים

פתיחת חשבון חינם

ללא כרטיס אשראי וללא אותיות קטנות