מדריך ייבוא מוסרים

חוק הספאם מחייב אותנו מלבד אפשרות ההסרה בגוף המייל לציין כתובת דוא"ל בגוף הדיוור אליה אפשר לפנות לבקשת הסרה מרשימת התפוצה והפסקת קבלת דיוורים.

הדבר יוצר קצת טרחה וקושי היות וכמעט אין דרך לסנכרן את תיבת המייל באופן שכל מי שיבקש הסרה יכנס אוטומטית לרשימת המוסרים (אפשר בקלות דרך זאפייר אבל עדיין זה מצריך מעקב אנושי היות וניסוחי הפנייה להסרה משתנים מאדם לאדם)

במערכת מולטימייל הסרת נמענים ידנית היא בקלות ממש וניתן לעשות זאת תוך שניות ספורות

לאחר שהתחברנו למערכת יש לבחור בכלי הדיוור אלקטרוני

בלשוניות למעלה יש לבחור אנשי קשר > יבוא מוסרים

נקבל מסך כזה

בעמודה הימנית (מספר 1) נדביק את כתובות הדוא"ל או הטלפונים של המוסרים, ניתן להדביק כמות בלתי מוגבלת של כתובות (יש להדביק את הפרטים בטור)

נמלא את שם המסיר וסיבת ההסרה (מספר 2)

וקליק על הסר (מספר 3)

סיימנו !

איך להחזיר נמען לרשימת התפוצה?

אם הסרתם נמען בטעות מרשימת התפוצה שלכם או אם נמען נתן הסכמה מחדש לקבלת דיוורים מרשימת התפוצה שלכם תוכלו לבטל את ההסרה באמצעות כניסה לרשימת המוסרים (בחרו בלשונית אנשי קשר > מוסרים), השתמשו בשורת החיפוש שבראש העמוד למצוא את הנמען עמדו על השורה של הנמען והקליקו על אייקון המנעול שבצד שמאל.

תמיכה מולטי מייל

תמיכה מולטי מייל

מדריכים וטיפים מאת צוות התמיכה ומומחי השיווק של מולטי מייל מערכת אוטומציה מתקדמת ומפותחת לשיווק דיגיטלי

משהו לא ברור ? כתבו לנו ונסביר !

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מולטי ידע

הידעת ? הוספת פרסנליזציה בקמפיין הוא מרכיב שמייצר תוצאות טובות יותר, ועשוי להביא אחוזי המרה ותשואה גבוהה יותר עבורכם בכל קמפיין ! פנייה הכוללת שמו הפרטי של הנמען או פרטים אחרים אישיים מביאה לאינטראקציה חיובית גבוהה יותר של הנמענים לקמפיין !

מולטי טיפ

דף נחיתה אמור להיות ממוקד ובשונה מאתר האינטרנט של העסק שלכם בו הלקוחות יכולים לעבור בין העמודים ולהנות משלל התוכן אותו אתם מציעים צריך דף הנחיתה למקד את הגולשים להשארת פרטים / רכישה מהירה. לכן, מבנה דף הנחיתה צריך לכלול מעט מאוד תוכן והרבה הנעה לפעולה !

אהבתם, היו חברים שתפו !
יכול לעזור לך גם !

איך לא להכנס לתיבת הספאם ?

מדוורים לגיטימיים רבים מתמודדים עם סיווג ספאם על הדיוורים שלהם מה שמוריד את אחוזי החשיפה וההמרה באחוזים ניכרים מאוד. אז איך לא להיות ספאמרים ? שני טיפים קצרים וקלים ליישום שיקטינו את הסיכוי לסיווג כספאם, (כמובן למי שאינו ספאמר באמת…)

למעבר למדריך »
השארו מעודכנים !

הצטרפו לקבלת מדריכים עצות וטיפים

ו…תצליחו יותר, באחריות !

יכול לעניין אותך גם

מיפוי שדות לAPI

שם השדה בעברית שם השדה באנגלית שם השדה ל- API סוג השדה     שם פרטי First Name FirstName שדה טקסט     שם משפחה

מדריך ייבוא מוסרים

חוק הספאם מחייב אותנו מלבד אפשרות ההסרה בגוף המייל לציין כתובת דוא"ל בגוף הדיוור אליה אפשר לפנות לבקשת הסרה מרשימת התפוצה והפסקת קבלת דיוורים. הדבר

איך לא להכנס לתיבת הספאם ?

מדוורים לגיטימיים רבים מתמודדים עם סיווג ספאם על הדיוורים שלהם מה שמוריד את אחוזי החשיפה וההמרה באחוזים ניכרים מאוד. אז איך לא להיות ספאמרים ? שני טיפים קצרים וקלים ליישום שיקטינו את הסיכוי לסיווג כספאם, (כמובן למי שאינו ספאמר באמת…)

מדריך לתוסף multimail form elementor

הרבה מאתרי הוורדפרס משתמשים בפלאגין הפופולארי אלמנטור שמאפשר בגרסת הפרו שלו הקמה והטמעה של מגוון טפסים באתר. למשתמש הקלאסי שמעוניין רק לסנכרן את הנרשמים מהטפסים

פתיחת חשבון חינם

ללא כרטיס אשראי וללא אותיות קטנות